• mana.attari@gmail.com
 • 09120031209

سکس تراپی و سکس تراپیست خوب در تهران

بهترین سکس تراپیست تهران ، خانم دکتر مانا عطاری در این مقاله برای شما از سکس تراپی می گوید با ماهمراه باشید  

سکس تراپی چیست؟

یکی از جنبه های مهم زندگی زناشویی سکس و مقاربت جنسی می باشد. وجود هر گونه نا هماهنگی در تمایلات طرفین و همچنین  نارضایتی از سکس هشدار بزرگی برای بروز مشکلاتی نظیر خیانت، طلاق عاطفی و … می باشد؛ در چنین شرایطی کمک گرفتن از متخصص سکس تراپیست از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. در واقع  علم سکس تراپی بر پایه حل هرگونه تعرض جنسی  بین زوجین استوار است. در این مقاله قصد داریم به تعریف شفافی از سکس تراپی و جزییات آن بپردازیم؛ پس  با ما همراه باشید.   سکس- تراپی-در -تهران    

تعریف شفاف سکس تراپی

سکس تراپی شاخه ای از درمان است که به بررسی و درمان انواع گسترده ای  اختلالات جنسی افراد (نظیر: زود انزالی یا دیر انزالی، واژینیسموس، میل جنسی فوق العاده شدید یا بی میلی جنسی و مشکلاتی که بعد از تجاوز برای فرد به وجود می آید)  کمک می کند؛ و هدف اصلی این شاخه از خدمات روان شناختی  بهبود و ارتقا عملکرد جنسی افراد و حل تعارضات و چالش هایی است که رابطه ی جنسی زوجین را درگیر کرده است. از دیگر اهداف اصلی آن یاری رساندن به افراد، برای تجربه ی رابطه ای آرامش بخش و رسیدن به اوج لذت زناشویی و جنسی می باشد.     زنگ خطرهایی که نیاز شما را به سکس تراپیست اعلام می کنند:   * تجربه ی درد فوق العاده زیاد: اگر در رابطه ی جنسی به جای لذت بردن و آرامش داشتن، درد ناخوشایندی را تجربه می کنید؛ می بایست در جستجوی دلیل این مشکل باشید در این شرایط سکس تراپیست به بررسی عفونت یا خشکی واژن می پردازد و همچنین پوزیشن های مناسب تر را برای افزایش رضایتمندی طرفین معرفی می نماید. *سرد مزاجی زن یا مرد: اگر از رابطه  با همسرتان لذت نمی برید یا تمایلی برای رابطه با وی ندارید احتمالا به یکی از شایع ترین اختلالات جنسی مبتلا شده اید. توصیه می شود در اسرع وقت با یک متخصص سکس تراپیست مشورت کنید. * واژینسموس به حالتی که عضلات لگنی خانم ها در حین سکس به طور ناگهانی و کاملا غیر ارادی منقبض می شود و اجازه دخول را به فرد مقابل داده نمی دهد، اختلال واژینیسموس گفته می شود. این اختلال نیز  بسیار جدی و شایع بوده و باید سریعا درمان شود. در  غیر این صورت می تواند تبعات جبران ناپذیری را برای زندگی زناشویی زوجین به همراه داشته باشد. *زود انزالی یا دیر انزالی  اختلالات نعوظ و یا دیر انزالی فرد نیز اهمیت ویژه ای بر اعتماد بنفس فرد و برقراری رابطه جنسی صحیح دارد. این اختلال، گاها در شرایطی که فرد اضطراب زیادی دارد طبیعی است اما در صورتی که عموما دچار این اختلال هستید بهتر است با یک سکس تراپیست مشورت کنید و به رفع این اختلال بپردازید. * درمان ناهنجاری های جنسی سکس تراپی به درمان ناهنجاری های جنسی متعدد نیز کمک بسیار زیادی می کند. از انواع این ناهنجاری ها می توان به سادیسم، مازوخیسم، بچه بازی، خودارضایی افراطی، رابطه جنسی با مردگان، فتیشیزم و …. را نام برد. * کسالت جنسی گاهی مشاهده می شود که زوج ها تمایل و رغبت روزهای ابتدایی رابطه را ندارند و به نوعی دچار عدم تنوع و خستگی از سکس با هم شده اند. در این شرایط عدم رضایت از رابطه جنسی مستقیما بر سایر ارکان زندگی زناشویی نیز تاثیر منفی خواهد داشت و بنابراین باید سریعا پیگیری شود. *آموزش رابطه جنسی صحیح عدم مهارت کافی برای رابطه جنسی صحیح، به مرور تاثیر نامطلوبی بر کیفیت رابطه زناشویی زوجین خواهد گذاشت؛ بنابراین زوجین می توانند با مراجعه ی به سکس تراپیست و فراگیری مهارت های مورد نیاز برای یک رابطه سالم، کیفیت رابطه ی زناشویی خود را ارتقا بخشند.     سکس تراپیست- خوب- در- تهران

مراحل سکس تراپی به چه صورت انجام می شود؟

سکس تراپیست عموما در اولین جلسات سکس تراپی با شما یا همسرتان به صورت مجزا و یا بر اساس صلاحدید خود به صورت مشترک صحبت خواهد کرد و در ادامه با ارائه بهترین راه حل ها برای درمان هر چه سریعتر اختلال شما تلاش خواهد کرد. در نهایت با خواستن تمرین هایی از شما جلسه را به اتمام خواهد رساند. در صورتی که درمانگر در اثنای جلسات با زوجین متوجه اختلال خاصی شود؛ زوجین را به متخصص مربوطه ارجاع می دهد تا با حل اختلال مورد نظر به درمان هرچه سریع تر فرد کمک شود. در هر جلسه سکس تراپیست در حال آنالیز شماست تا به طور کامل متوجه شود که تعارضات و مشکلات شما جسمی است یا روحی می باشد؟ و پس از تشخیص، مسیر درمانی موثری را تدوین کرده و شما را در این مسیر یاری می دهد. توجه داشته باشید که در  این جلسات آرامش فرد رکن اصلی ملاقات وی با سکس تراپیست بوده و همچنین این جلسات به منظور حفظ آرامش حداکثری فرد  کاملا محرمانه برگزار می گردد. از طرفی باید اطمینان داشته باشید که مورد قضاوت سکس تراپیست نیستید و او به عنوان یک شخص بی طرف به بررسی مشکل جنسی شما می پردازد.

یک سکس تراپیست خوب چه ویژگی هایی دارد؟

از مهم ترین مولفه هایی که می بایست یک سکس تراپیست به خوبی فرا گرفته باشد، مهارت کامل مشاوره و روان درمانی هدفمند و مرحله به مرحله می باشد.  همچنین سکس تراپیست باید تسلط بالایی جهت شناسایی هر چه سریعتر اختلال جسمی و روانی فرد داشته باشد؛ از طرفی یکی از اساسی ترین و مهم ترین نیاز های این حرفه آن است که فرد با زمینه های فرهنگی و مذهبی آن جامعه آشنایی کاملی داشته باشد همچنین  باید توانایی و مهارت ارتباطی موثری  را داشته باشد تا فرد مددجو آزادانه به بیان مشکل خود بپردازد.    

قبل از مراجعه به سکستراپیست در تهران

بهتر است خود را برای هر جلسه آماده کنید و نکات زیر را در نظر بگیرید:
 • جزئیات مشکل خود را آماده سازید، از جمله اینکه ، این مشکل چه زمانی شروع شده است، آیا این مشکل دائمی است یا به شکل منقطع بروز می کند، تا کنون به پزشک و متخصص دیگری هم مراجعه کرده اید، روش های درمانی ارائه شده توسط آنها و نتایج حاصل چه بوده است.
 • اطلاعات شخصی مهم خود را بیان کنید، از جمله شرایط پزشکی خود و هر گونه استرسی که دارید و همچنین تغییراتی که اخیرا در زندگی شما رخ داده است.
 • تمام داروهایی که در حال مصرف آنها هستید، از جمله داروهای بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل ها یا داروهای گیاهی و میزان مصرف آنها.
 • سوالات خود را آماده کنید تا از درمانگر بپرسید.
  سخن آخر داشتن رابطه جنسی سالم و آرامش بخش انتظار مسلم هر زوجی از رابطه ی زناشویی است. هدف سکس تراپی حل مشکلات جنسی می باشد که زوجین را دچار نگرانی و اضطراب کرده است. شما عزیزان می توانید برای حل ناهنجاری ها و اختلالات  جنسی خود به سایت دکتر مانا عطاری به آدرس https://drmanaattari.com/ مراجعه کرده و از طریق دریافت مشاوره آنلاین و یا تماس با شماره های   02126205563– 02122034622به مطب خانم دکتر عطاری مراجعه کرده و با بهره مندی از مساعدت های ایشان به حل مشکلات جنسی خود بپردازید و گرما و آرامش را به زندگی خود و همسرتان هدیه دهید.      بیشتر بخوانید :          
2 نظر
چت
آبان 29, 1400 پاسخ

مفید بود

  modir
  آبان 29, 1400 پاسخ

  ممنون

پیام بگذارید